Blood on the Clocktower is een blufspel met spelers in tegenovergestelde teams; Good en Evil. Het spel staat onder leiding van een “Story teller”, die de actie leidt en cruciale beslissingen neemt. Het doel van het spel is om de demonen te ontmaskeren en te executeren voordat ze de stadsbewoners in aantal overtreffen.

Tijdens de ‘dag’-fase socialiseren spelers openlijk en fluisteren ze in het geheim om kennis uit te wisselen of leugens te verspreiden. Dit leidt tot de executie van een speler als de meerderheid hem of haar ervan verdenkt kwaadaardig te zijn.
Tijdens de ‘nacht’-fase sluiten spelers hun ogen en worden ze één voor één gewekt door de Spelleider om informatie te verzamelen, kattenkwaad uit te halen of te doden.
De Spelleider gebruikt de gedetailleerde speelstukken om elk spel te begeleiden, waardoor anderen vrij zijn om te spelen zonder tafel of bord. Spelers blijven tot het einde in de actie, zelfs als hun personages worden gedood, want dit geeft waardevolle informatie. Elk personage heeft zijn eigen speciale vaardigheid en geen twee potjes in een spel zijn ooit hetzelfde!
Bij Rabenhaupt zal elk geplande Blood on the Clocktower event een beginners vriendelijke groep spelen. Dit zorgt ervoor dat onze avonden toegankelijk zijn voor iedereen. Mocht je geïnteresseerd zijn, check onze activiteiten kalender en kom langs!

